KUCHARZ (O)

Tarnów
Oferta opublikowana15.05.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Branżahotelarstwo / gastronomia / turystyka

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Ks.Indyka 8, 33-100 Tarnów, powiat: m. Tarnów, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: samodzielny kucharz

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 15.05.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, gastronomiczne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagania: wykształcenie min. zasadnicze zawodowe gastronomiczne, 2 lata doświadczenia na stanowisku (oprócz praktyki szkolnej), dyspozycyjność. Praca w Tarnowie - Mościcach od pon. - nd. w godz. 7.00-15.00 lub 9:00- 17:00. Praca na umowę zlecenie przez 3 miesiące, potem umowa o pracę. Wynagrodzenie 27,70 zł/h brutto. Kontakt: Daniel Łabuz P.H.U. FRYC - BUD, BISTRO - MOŚCICE, ul. Ks. Indyka 8, wcześniejszy kontakt telefoniczny: 609 704 641.

Pracodawca

Nazwa: Daniel Łabuz P.H.U. FRYC - BUD, BISTRO - MOŚCICE

Adres: Ks.Indyka 8, 33-100 Tarnów, powiat: m. Tarnów, woj: małopolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: skierowanie lub bezpośrednio do pracodawcy