POMOC KUCHENNA/KUCHARZ - 218

Niesulice
Oferta opublikowana07.05.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Branżahotelarstwo / gastronomia / turystyka

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: 66-211 Niesulice, powiat: świebodziński, woj: lubuskie

Zakres obowiązków: praca w bazie obozowej w Niesulicach, gotowanie, przygotowywanie i wydawanie trzech posiłków dla 400 osób

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN

Opis wynagrodzenia: do uzgodnienia

Zapewnienie wyżywienia: TAK

Zapewnienie zakwaterowania:: TAK

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 24.06.2024

Data zakończenia: 18.08.2024

Wymagania konieczne

Zawody: Kucharz*

Wykształcenie: podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: doświadczenie w pracy w kuchni

Pracodawca

Nazwa: ZWIĄZEK HARCERSTWA POLSKIEGO, CHORĄGIEW DOLNOŚLĄSKA, HUFIEC ŚWIDNICA

Adres: Joachima Lelewela 18, 58-100 Świdnica, powiat: świdnicki, woj: dolnośląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świdnicy

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: cv