Praca Nauczyciel wychowania przedszkolnego

Gdańsk / Wrzeszcz
Oferta opublikowana02.06.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaedukacja / szkolenia

Opis oferty pracy

Nowoczesne, klimatyczne Niepubliczne Przedszkole i Żłobek No Stress przy ul.Grudziądzkiej 8 w Gdańsku, zaprasza do udziału w rekrutacji na stanowisko NAUCZYCIELA WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO.

Szukamy Nauczyciela otwartego na innowacje, który czerpie radość i satysfakcję z wykonywanej pracy .

Wymagania:

wykształcenie wyższe pedagogiczne (pedagogika przedszkolna/wczesnoszkolna),
spełnianie warunków zdrowotnych, niezbędnych do wykonywania zawodu,
bardzo dobry kontakt z dziećmi oraz rodzicami,
umiejętność pracy w zespole,
aktywność, kreatywność,
odpowiedzialność, zaangażowanie,
wysoka kultura osobista.

Obowiązki:
opieka nad dziećmi, dbanie o ich zdrowie i bezpieczeństwo,
organizowanie i prowadzenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych zgodnie z obowiązującym programem nauczania,
współpraca z rodzicami oraz pracownikami przedszkola,
prowadzenie dokumentacji przedszkolnej,
czynny udział w działalności przedszkola,
aktywne uczestnictwo w różnych formach doskonalenia zawodowego.
Oferujemy:

· stabilne zatrudnienie: umowa o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,

· satysfakcjonujące wynagrodzenie,

· wsparcie merytoryczne,

· możliwość realizacji awansu zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji,

· przyjazną i serdeczną atmosferę.

Osoby zainteresowane dołączeniem do naszego zespołu, prosimy o przesyłanie aplikacji na adres mailowy podany na stronie przedszkola: www.nostress.edu.pl