Programista PHP - praca zdalna

Gdynia / Wielki Kack
Oferta opublikowana19.05.2024
Rodzaj umowykontrakt b2b
Wymiar etatupełny etat
Branżait

Opis oferty pracy

Wymagania:

- dobra znajomość PHP poparta doświadczeniem
- podstawowa znajomość jednego z systemów CMS ( preferowane: WordPress, Joomla )

lub Jeżeli masz doświadczenie i znasz dobrze jeden z systemów CMS i trochę PHP, też jesteś boski!

- podstawowa znajomość MySQL
- mile widziana znajomość Ajax i Prestashop
- umiejętność logicznego myślenia i rozwiązywania problemów
- zaangażowanie, rzetelność i terminowość realizowanych działań

Obowiązki:

- tworzenie stron i aplikacji internetowych
- rozwój oraz modyfikacja istniejących produktów
- wyszukiwanie i naprawa ewentualnych błędów
- stały kontakt z Klientami firmy
- dbanie o wysoką jakość świadczonych usług

Oferujemy:

- pracę w miłej atmosferze w zespole młodych osób
- możliwość rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji zawodowych
- uczestnictwo w ciekawych projektach
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie swojego CV wraz z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych na adres: @ podając w tytule maila: Programista PHP.