BLACHARZ SAMOCHODOWY

Walluf
Umowa o pracę4 690-4 730 €brutto / mies.
Oferta opublikowana24.05.2024
Oferta wygasa01.08.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Tryb rekrutacjirekrutacja zdalna
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Wstęp

  • Poszukujemy doświadczonego blacharza samochodowego do pracy w Niemczech! Jeśli posiadasz umiejętności w naprawie karoserii i chcesz rozwijać swoją karierę w stabilnej firmie, aplikuj już dziś. Oferujemy konkurencyjne wynagrodzenie, pakiet szkoleń oraz wsparcie w relokacji. Dołącz do naszego zespołu i pracuj nad pojazdami najwyższej klasy!

Obowiązki

  • Naprawa powypadkowa karoserii
  • Naprawa i konserwacja nadwozi, podwozi i układów jezdnych
  • Wyrównywanie karoserii
  • Spawanie elementów karoserii w zależności od kwalifikacji
  • Montaż i demontaż komponentów karoserii

Wymagania

  • Minumum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Prawo jazdy oraz własny transport
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Oferujemy

  • Niemiecka umowa o pracę
  • Pakiet świadczeń socjalnych
  • Możliwość długoterminowej współpracy
  • Wsparcie w relokacji
  • Dieta dzienna 50-60 EUR

Dodatkowe informacje

  • Prosimy o przesyłanie CV w języku niemieckim
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1