Oferta opublikowana20.04.2024
Oferta wygasa15.06.2024
Branżaubezpieczenia

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Broker Ubezpieczeniowy

Obowiązki

POSZUKUJEMY OSOBY, KTÓRA BĘDZIE ODPOWIEDZIALNA ZA:

  • Identyfikowanie potrzeb oraz przygotowanie indywidulanych ofert ubezpieczeń
  • Prowadzenie pełnej dokumentacji obsługi Klienta i zawieranych ubezpieczeń
  • Nadzorowanie procedury wznowień polis
  • Budowanie bazy oraz utrzymywanie długofalowych relacji z klientami
  • Prowadzenie rozmów i negocjacji

Wymagania

NIEZBĘDNE KWALIFIKACJE:

  • Zdany egzamin brokerski - warunek konieczny
  • Bardzo dobra znajomości rynku ubezpieczeń
  • Łatwość nawiązywania i utrzymywania relacji biznesowych
  • Komunikatywność, zdolności negocjacyjne
  • Wykształcenie wyższe
  • Gotowość do pracy w terenie, dyspozycyjność
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1 będzie atutem

Oferujemy

NASZA OFERTA:

  • Atrakcyjne warunki współpracy
  • Elastyczna forma zatrudnienia (umowa współpracy lub umowa o pracę)
  • Stała atrakcyjna część wynagrodzenia oraz system premiowy uzależniony od efektów
  • Pełna wyzwań praca i możliwość rozwoju w firmie należącej do pierwszej trójki pośredników ubezpieczeniowych
  • Narzędzia pracy – telefon komórkowy, laptop
  • Bezpłatna prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie na życie dla pracownika