Oferta opublikowana22.05.2024
Oferta wygasa17.07.2024
Branżainżynieria

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Projektant Wnętrz

Obowiązki

Zakres obowiązków:

  • Budowanie relacji z potencjalnymi i obecnymi klientami, w szczególności poprzez aktywną sprzedaż produktu jakim jest wykończenie wnętrz oraz przygotowywanie projektów aranżacyjnych mieszkań, domów i biur,
  • Samodzielne tworzenie projektów dla klientów jak również wizualizacji do wybranych pomieszczeń mieszkalnych oraz biurowych,
  • Samodzielne projektowanie apartamentów pokazowych dla deweloperów.

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe w kierunkach: architektura wnętrz, architektura, budownictwo,
  • Doświadczenie w sprzedaży usług,
  • Umiejętność prowadzenia rozmów handlowych,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Znajomość programu AutoCAD oraz CadDecor,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

Oferujemy:

  • Pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku,
  • Szkolenia, możliwość rozwoju zawodowego,
  • Przyjazną atmosferę pracy w młodym i ambitnym zespole profesjonalistów,
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia na umowę o pracę lub własnej działalności gospodarczej,
  • Pakiet socjalny: opieka medyczna, karta Multi Sport.