Oferta opublikowana04.05.2024
Oferta wygasa29.06.2024
Branżaprodukcja

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Szlifierz

Obowiązki

Obowiązki:

  • Obsługa szlifierki uniwersalnej do wałków
  • Stałe monitorowanie procesu szlifowania detalu, kontrola wymiarów
  • Dbałość nad sprawnym funkcjonowaniem urządzeń
  • Organizacja, swojego stanowiska pracy, przygotowanie narzędzi do wykonania zadania

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie: zawodowe mechaniczne lub średnie techniczne
  • Doświadczenie w pracy na szlifierkach konwencjonalnych
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Znajomość obsługi podstawowego sprzętu pomiarowego
  • Inicjatywa, operatywność, samodzielność, odpowiedzialność, dyspozycyjność

Oferujemy

Oferujemy:

  • Atrakcyjne zarobki
  • Precyzyjny system wdrożeniowy
  • Stabilną pracę w rozwijającej się firmie
  • Możliwość rozwoju i podnoszenie kwalifikacji